NASZE REALIZACJE

CZYM SIĘ CHWALIMY

Sound design i implementacja do silnika gry

Demo przedstawiające nasze umiejętnośći w dziedzinie sound designu oraz implementacji audio do silnika Unreal (Wwise / Blueprint). W filmie ukazane są systemy zaawansowanej kolizji, różnych typów powierzchni oraz przestrzeni. 

Udźwiękawianie reklam, animacji i filmów

Krótki reel przedstawiający kilka naszych prac w wielu różnych stylistykach. Od animacji 2D, po reklamy firmy technologicznej i wiele innych.

System muzyki interaktywnej w grze

Za pomocą możliwości, które oferuje Audio Kinetic Wwise, poza skomponowaniem muzyki, potrafimy skonstruować jej system, aby aranżacja czy intensywnośc zmieniała się w czasie rzeczywistym bazując na obecnym stanie gry. 

InHuman War: Tap & Dash

Gra mobilna stworzona we współpracy z naszymi znajomymi ze studia Mentual. Ciekawa historia podana poprzez przyjemną rozgrywkę pełną kolorów a do tego z oprawą dźwiękową w pełni przygotowaną przez nas od najmniejszych dźwięków w menu aż po muzykę podczas walki z Bossami.

Lunart

Mieliśmy możliwość współpracować z zespołem Lunart dla którego zrealizowaliśmy nagranie oraz zajęliśmy sie miksem oraz masteringiem ich albumu. Część efektów naszej wspólnej pracy można już odsłuchać na stronie zespołu

Seria reklam dla marki telefonów OPPO

Zrealizowalismy udźwiekowienie do trzech reklam promujących najnowszy flagowy modelu smatfonu Marki Oppo, model Reno 3