W tym tygodniu bogowie darmowych pluginów byli bardzo łaskawi!

 

Po pierwsze:

Dla fanów ostrego szarpania strun IK Multimedia oferuje za darmo swoje emulacje wzmacniaczy oraz efektów z pakietu Amplitube Metal . By je odebrać wystarczy zalogować się na swoje konto IK Multimedia i kliknąć ,,odbierz”, jeśli jeszcze nie posiadacie konta to możecie założyć je pod tym linkiem

 

 

Po drugie

Na stronie Plugin Boutique dostajecie za darmo do każdego zakupu wtyczkę Reason Rack która mieści w sobie 19 świetnych efektów znanych z DAW Reason wraz z możliwością patchowania ich tak samo jak prawdziwego hardware, czyli tego z czego zasłynął Reason.

 

Wtyczkę dostaniecie nawet przy zakupie produktów z promocji, dlatego tutaj kilka ciekawych propozycji od nas:

Glitchmachines Convex – Świetny multiefekt do wszelkiej maści dziwnych soundów. Mega ciekawa tak jak wszystko od Glitchmachines.

Air Music Hybrid 3 – Wtyczka która niczym bumerang wraca na promocje, nie zmienia to jednak faktu że posiada ogromną ilość bardzo czystych i klarownych brzmień które sprawdzą się w wielu gatunkach muzyki elektronicznej. Warto mieć ja w arsenale.

Izotope Iris 2 – Ciekawy instrument od Izotope z dużą biblioteką brzmień, do mojego stylu niestety się nie sprawdził ale komuś z pewnością może się świetnie nadać, naprawdę potężna maszyna więc warto ją choćby sprawdzić na trialu.

 

A więc ściągajcie i używajcie ile dusza zapragnie, pamiętajcie tylko że wtyczki to wyłącznie narzędzia które mają służyć wam w osiąganiu rezultatu który najpierw musi pojawić się w waszej głowie, każda minuta spędzona na nauce nowej wtyczki, to minuta mniej na tworzenie muzyki. Wiec upewnijcie się że inwestujecie ten czas w coś co faktycznie jest wam potrzebne a nie uciekacie przed faktycznym stworzeniem czegoś do krainy Nibylandii w poszukiwaniu świętego graala vst który zrobi wszystko za was, bo nie o chodzi.

Trzymajcie się!